Panel administracyjny

Cztery największe błędy przy tworzeniu strony startowej
których musisz się ustrzec!

Tworzenie strony od zera

Ruszasz z nowym projektem czy też szukasz nowych, szybkich dróg dotarcia do potencjalnego klienta? Skorzystaj z gotowych zoptymalizowanych szablonów, aby nie tracić czasu i przy okazji cieszyć oko potencjalnego klient

Kiepskie obrazy na stronie

Kiepska jakość obrazu z nieusuniętym tłem, to zły pomysł na przykucie uwagi widza a w konsekwencji szansa na konwersję. Jeżeli masz problem z właściwym obrobieniem obrazu na stronę, daj znać pomożemy!

Zbyt duża ilość tekstu

Zrewiduj treści na stronie i pamiętaj jeden obraz może zastąpić 1000 słów. Zadbaj, aby za ilością tekstu na stronie szedł również mocny czysty przekaz, dlaczego kupić właśnie od Ciebie!

Brak jasnych korzyści

Firm jak twoja czy moja wiele jest na rynku! Zadbaj na szybkim i celnym przekazaniu odbiorcy, co szczególnego/innego/lepszego otrzyma korzystając z twojej usługi.

Szybki sposób na zdobycie nowego klienta!

Nie każdy zdaje sobie jeszcze sprawę jak ważne jest Twoje pierwsze spotkanie z potencjalnym klientem. To od niego zależy czy będziesz miał szansę zaprezentować się szerzej przyszłemu klientowi. W celu wywarcia jak najlepszego wrażenia podczas pierwszego spotkania stwórz specjalną stronę tzw. landing page, na którą skierujesz każdego potencjalnego klienta. Taka strona zoptymalizowana jest pod wszelakie urządzenia, przez co klient nie będzie miał problemów z jej odczytaniem. Na stronie tej umieścisz w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje o swojej działalności, pozwalając poznać się lepiej.

 • Załóż konto w serwisie e-site.pl

  Wejdź na stronę www.e-site.pl wypełnij krótki formularz i zarejestruj nowe konto w systemie.

 • Wybierz rodzaj konta

  Wybierz najlepiej pasujący do Twoich potrzeb plan hostingowy (potrzebujesz pomocy zadzwoń 881-250-136 pomożemy w doborze właściwego programu).

 • Gotowe!

  Twoja nowa, piękna w pełni funkcjonalna strona startowa (landing page) jest już gotowa i to w mniej niż 2 minuty!

Co nas wyróźnia

Zobacz dlaczego warto rozpocząć przygodę właśnie z nami!

Projekty, nad którymi pracujemy intensywnie

Chcę Pizze

Wyjątkowa platforma e-commerce umożliwiająca połączenie placówek gastronomicznych z odbiorcami (klientami) szybkiej żywności. Intuicyjna, szybka konfiguracja nowego lokalu umożliwia szybkie rozpoczęcie naszej współpracy z właścicielami restauracji. Proces zakupu produktu w wybranej restauracji zminimalizowaliśmy do 2 kliknięć myszką :). SMACZNEGO!

Landing pages(e-site.pl)

Zaprezentuj się potencjalnym klientom we właściwy sposób. Razem z nami zrobisz to w wyjątkowo prosty i elegancji sposób. Załóż darmowe konto i stwórz wyjątkową stronę startową. UWAGA do obsługi produkt nie musisz nic wiedzieć na temat tworzenia kodu. Nasz produkt jest super intuicyjny. Zapraszamy.

Giełda ładunków i pojazdów

Darmowa platforma przetargowa dla firm z branży TSL. Wystaw ładunek lub znajdź przewoźnika w niezwykle prosty sposób.

Przegląd cenników

e-site(Start)

20pln/miesiąc

 • 1 strona
 • Prosty system edycji
 • Wsparcie przy uruchomieniu
 • ----
Zamawiam

e-site(Standard)

49pln/miesiąc

 • max. 3 strony
 • wszystko z programu Start +
 • Help desk 24h/7
 • Raporty
Zamawiam

e-site(VIP)

99pln/miesiąc

 • nieograniczona ilość stron
 • wszystko z programu Standard +
 • HOSTING W CENIE !
 • Pomoc w kampania FB, AdWords
Zamawiam

e-site(Test)

0pln/miesiąc

 • konto ważne 1 miesiąc od rejestracji
 • uprawnienie jak dla konta VIP
 • Brak wsparcia w kampaniach FB, AdWords
 • .
Zamawiam

Najczęściej zadawane pytania

Na jaką pomoc mogę liczyć?

Help-desk prowadzony jest drogą e-mail 24h na dobę. Na każde zgłoszenie staramy się odpowiedzieć w mniej niż 2h. Adres do zgłoszeń pytań/problemów to arek@e-site.pl.

Nie jestem zadowolony z usługi. Jak mogę odzyskać wpłacone pieniądze?

Do każdej zakupionej u nas usługi obowiązuje 7 dniowy okres gwarancji zadowolenia. Jeżeli w przeciągu pierwszych 7 dni stwierdzisz, że nasza usługa nie spełnia Twoich oczekiwań wystarczy napisać do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Czy stosujecie darmowy okres testowy?

Tak, dla każdej odpłatnej usługi możesz skorzystać z darmowego okresu próbnego, wówczas po okresie testowym nie będzie możliwości skorzystania z gwarancji zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Gdzie nas znajdziecie?

Najszybciej będzie zadzwonić: +48 881250136 lub napisać na arek@e-site.pl Jeżeli wolisz portale społecznościowe to zapraszamy tutaj: Facebook, Twetter, Instagram

Dopisz się do naszej listy!

Nic nie ryzykujesz! Z listy wypisać się możesz w każdej chwili, jeżeli uznasz, że nasze informację są dla Ciebie bezużyteczne.

Z firmą e-site współpracujemy od 2017 roku. Dzięki stronie internetowej i pomysłom Pana Arka, nasz serwis w końcu zaistniał w internecie i zyskał wielu klientów. Nasza firma zaczęła szybko się rozwijać i zwiększać zasięg i zakres świadczonych usług. Zawsze możemy liczyć na pomoc, doradztwo i dbałość o klienta. Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z e-site.

Patryk Jasiak - gaz-serwis24.com

P. Arkadiuszem bez zastrzeżeń wywiązuje się z powierzonych mu zadań obsługi informatycznej Kancelarii. Jego praca usprawniła działanie sieci i systemu informatycznego w naszej firmie. Wszystkie zgłoszone problemy, czy sugestie wykonywane są bez zbędnej zwłoki. Pan Arkadiusz Mikulec jest osobą godną polecenia.

Tomasz Bylica - Kancelaria Radcy Prawnego

Z całą odpowiedzialnością polecam usługi Pana Arkadiusza Mikulec oraz jego produkt e-site.pl. Współpraca od początku układała się pomyślnie. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, zawsze na czas. Pan Arek zaangażowany jest we współpracę. Wykazuje się dużą znajomością rynku oraz marketingu sieciowego. Zawsze doradza i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mojej firmy. Produkt Pana Arkadiusza wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz funkcjonalnością a cena jest adekwatna do jakości.

Izabela z Helpi - helpi.com.pl

Współpracę z firmą Key Proffesions mogę określić, jako wyjątkową. Firma pomagała nam w każdym etapie tworzenia oprogramowania od określenia wymagań do pełnego wdrożenia produktu. Szczerze polecam!

Beata Motos - superszkolenia.pl

Z kim współpracujemy